Zapomeňte na všechny starosti a udělejte si čas jen sama na sebe!

Velikost textu: A A A

Zapomeňte na všechny starosti a udělejte si čas jen sama na sebe!

Ilustrační foto
  • autor: Redakce

 Cítíte se v poslední době unavená a bez energie? Udělejte si čas sama na sebe a dopřejte si zaslouženou relaxaci během luxusní čokoládové masáže.

Udělejte si čas sama na sebe!

Pravděpodobně to znáte velmi dobře z vlastní zkušenosti. Přes všechny pracovní starosti a každodenní povinnosti Vám nezbývá dostatek času na Váš volný čas. Ve chvíli, kdy máte alespoň trochu času, raději upečete pro manžela a děti lahodnou bábovku, vyžehlíte hromadu prádla nebo pohlídáte vnoučata. Své koníčky máte sice ráda, ale řídíte se typickým českým rčením – bez práce, nejsou koláče. Každý z nás však velmi dobře zná, jaké to je, když energie dochází. Za skvělou příležitostí k relaxaci i získání nových sil lze považovat čokoládovou masáž. Luxusní čokoládová masáž je prezentována jako opravdové pokušení pro všechny milovníky čokolády. Čokoláda je totiž nejen neodolatelná pochoutka, ale také je oblíbená pro své výborné relaxační a regenerační účinky. Obsahuje velké množství antioxidantů, které jsou skvělým bojovníkem v boji proti celulitidě. Čokoláda si umí poradit také s tonizací a hydratací pokožky. Jemné částečky kakaa se používají k peelingu. Čokoládová masáž dodá dobrou náladu. Během jednoho odpoledne můžete nechat Vaše tělo hýčkat relaxačním zábalem z pravé čokolády.

Kam za zážitky v Praze?

Jen málokdo dokáže odolat kouzlu thajské masáže. Tento typ masáže působí jako živá voda pro všechny, kteří jsou sužováni každodenním shonem, hlukem, nervozitou i nekončícími úkoly v zaměstnání. Během každodenního stereotypu si jen málokdo vzpomene na protažení ztuhlého svalstva, cviky na krční páteř či pomoc při bolestech v oblasti bederní páteře. Thajská masáž odstraňuje všechny tyto zmíněné zdravotní potíže, prokrvuje a pomáhá také obnovení toku vnitřní energie.

Zážitky v Praze se však rozhodně nemusí týkat pouze relaxačních masáží. Firma na zážitky přináší jedinečné tipy také na gastronomické či adrenalinové zážitky. Víkendové volno tak můžete vyplnit vstupem do Hop Arény v Čestlicích nebo se něco nového naučit během čokoládového workshopu v Chocotopii.

 

Reklamní článek

UPOZORNĚNÍ

Doporučení, rady a návody pro léčbu, léčebné kůry a jiné postupy a informace zveřejněné na stránkách LEKARweb.cz nenahrazují lékařské vyšetření a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto doporučení se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto postupy a informace byste měli konzultovat se svým ošetřujícím lékařem nebo dalšími odborníky z předmětného oboru. Přestože se snažíme uvádět co nejpřesnější informace, nemůžeme vyloučit některé chyby nebo nepřesnosti. Za to se předem omlouváme a je to další důvod, proč byste se měli obrátit na vašeho ošetřujícího lékaře.

zdroj:
Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

Štítky: pr

Diskuze k článku: 0 příspěvků

Pro přispívání do diskuse musíte být přihlášen/a.

Můžete si také přečíst

Nejčastější úrazy při jízdě na koni 2/2

 Podvrtnutí, zlomeninyNení ničím neobvyklým, že při jízdě na koni vznikají pády a tak mezi nejčastější úrazy při jízdě…

Nejčastější úrazy při jízdě na koni 1/2

 Poranění ramenního pletence při jízdě na koniMezi nejčastější úrazy při jízdě na koni se řadí bezpochyby poranění ramenního…

Nejčastější úrazy při krasobruslení 2/2

 Úrazy páteře při krasobrusleníSmutným faktem je i to, že mezi nejčastější úrazy při krasobruslení patří i úrazy páteře.…

Nejčastější úrazy při krasobruslení 1/2

 Poškození dolních končetinObecně nejčastější úrazy při krasobruslení jsou úrazy dolních končetin. Často je postiženo…

Nejčastější úrazy při automobilovém závodu 1/2

 Poranění krční páteřePři automobilovém závodě jsou vůbec nejčastější úrazy krční páteře. Je to zejména proto, že při…

Nejčastější úrazy při závodu na motorce 2/2

 ZlomeninyStává se, že při pádu z motorky, zvláště při závodu, dojde ke zlomenině končetiny, ale i třeba prstů, nebo…

Nejčastější úrazy při závodu na motorce 1/2

 Spálené lýtkoPoranění, které patří mezi nejčastější úrazy při závodu na motorce. Stává se to tedy víceméně začínajícím…

S čím počítat u operace šedého zákalu

 Operace šedého zákalu je jedinou možností, jak tyto problémy s očima vyléčit. Kataraka, jak se tato choroba také…

Nejčastější úrazy při bowlingu 1/2

 Úrazy kotníkuHodně úrazů se stává při bowlingu v oblasti kotníku. Většinou začátečníci, ale i lidé, kteří přecení své…

 

RSS | Reklama | Podmínky | Kontakt NAHORU ↑

ZOBRAZIT MOBILNÍ VERZI ZOBRAZIT KLASICKY