Reklama

Inzerentům nabízíme širokou škálu reklamních pozic a výběru propagace. Vedle klasické plošné reklamy nabízíme také PR články a možnost uspořádat PR soutěž. Každému zákazníkovi se věnujeme individuálně, přičemž se snažíme kampaň optimalizovat tak, aby byla pro zadavatele maximálně přínosná. Pokud v naší nabídce nenajdete vhodný produkt, neváhejte nás kontaktovat s vlastní žádostí či návrhem. 

Charakteristika webu a jeho cílová skupina

Magazín LEKARweb.cz je pravidelně aktualizovaným portálem zaměřeným na poskytování nápadů, tipů a rad z různých oborů. Cilovou skupinou jsou muži i ženy. 

Zveřejnění PR článku

Nabízíme zveřejnění PR článků v jakékoliv sekci našeho webu, přičemž článek zůstává na našem portálu již natrvalo (není tedy časově omezen). Maximální obsah jsou 2 NS, až 4 aktivní prolinky, grafické přílohy, SEO optimalizace.

Premium link a zpětné odkazy

Přímý link v záhlaví našeho portálu nebo zpětné odkazy na dalších pozicích vám přivedou nové klienty a zároveň zvyšují hodnocení vašeho webu.

Bannery různých formátů

V případě zájmu o umístění reklamy na webu LEKARweb.cz nás můžete kdykoliv kontaktovat. Rádi s vámi probereme individuální možnosti reklamy a propagace. 

Kontakt: info@zahady-zdravi.cz , tel. 737 868 455

 
 

<a href=Found. " />
<a href=Found. " /> Found.
RSS | Reklama | Podmínky | Kontakt NAHORU ↑

ZOBRAZIT MOBILNÍ VERZI ZOBRAZIT KLASICKY