Bezbolestná ultrazvuková liposukce

Velikost textu: A A A

Bezbolestná ultrazvuková liposukce

Ilustrační foto
  • autor: Redakce

Rychlé a bezbolestné odstranění přetékajícího tuku z lidského těla je snem každého člověka, který se s tímto problémem potýká. V našem článku se dozvíte informace o metodě, jenž vám pomůže váš sen zrealizovat.

Bezbolestná ultrazvuková liposukce se představuje

Tato nejúčinnější a nejmodernější metoda na odsátí tukových tkání je, v České republice, prováděna za pomoci ultrazvukového přístroje VASER Lipo® , který zajišťuje téměř bezbolestný průběh zákroku a rychlou rekonvalescenci. Celý princip je založený na tom, že speciální sonda působí ultrazvukovou energií na tukové buňky, které se zkapalní a jdou snadno odsát. Tento postup je šetrný, a současně usnadňuje průběh zákroku, což umožňuje plastickému chirurgovi se lépe soustředit na odsátí tuku.

Proč zvolit tuto metodu

Důvodů, proč se rozhodnout pro tuto metodu, je víc než dost, a proto vám nyní představíme hlavní výhody ultrazvukové liposukce:

  • Šetrný zákrok – jedná se o aktuálně nejšetrnější metodu odsátí tuku k pacientovi, neboť je minimálně bolestivá, a také omezuje výskyt modřin a otoků po zákroku. Ultrazvuk totiž působí přímo na tuk a nepoškozuje jiné tkáně.

  • Nejvyšší účinek – zkapalnění tuku přináší nejlepší výsledky ve srovnání s podobnými metodami.

  • Lokální anestezie – pokud se bojíte „uspání“, můžete využít možnost lokálního umrtvení, při kterém lze odsát tuk z jedné oblasti těla.

  • Více oblastí najednou – tato varianta je vhodná pro každého, kdo chce mít rychlé výsledky na více částech těla, a současně je ochoten podstoupit zákrok v celkové anestezii.

  • Tukové buňky nejsou poškozovány – bezbolestná ultrazvuková liposukce, na rozdíl od některých starších metod, nepoškozuje tukové buňky, a ty jsou schopny dalšího života až z 80% , což umožňuje jejich případné další využití.

  • Rychlá rekonvalescence – ve srovnání s jinými metodami je návrat ke standardním aktivitám velmi rychlý.

  • Zpevnění kůže – kůže je po zákroku hladší a pevnější, což je efekt, kterým se jiné postupy nemůžou chlubit, neboť u nich je naopak kůže na odsátém místě povislá.

Pozor na výběr správné metody

V dnešní době se vyskytuje mnoho reklam, které se tváří jako účinná bezbolestná ultrazvuková liposukce, ale přitom se jedná o zcela jinou metodu. Liposukce je invazivní zákrok, při kterém vždy dochází k rozrušení tukových tkání a jejich následnému odsátí. Naopak neinvazivní techniky nelze nazývat liposukcí, neboť při nich je tuk rozrušován přes kůži, a jeho úbytek je závislý na metabolismu každého člověka – v tomto případě jde tedy o lipolýzu, která je běžně nazývána jako např. neinvazivní ultrazvuková liposukce, kavitační liposukce apod..
Jestliže chcete dosáhnout efektivnějších výsledků, je vhodné se rozhodnout pro invazivní bezbolestnou ultrazvukovou liposukci.

Placený reklamní článek

UPOZORNĚNÍ

Doporučení, rady a návody pro léčbu, léčebné kůry a jiné postupy a informace zveřejněné na stránkách LEKARweb.cz nenahrazují lékařské vyšetření a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto doporučení se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto postupy a informace byste měli konzultovat se svým ošetřujícím lékařem nebo dalšími odborníky z předmětného oboru. Přestože se snažíme uvádět co nejpřesnější informace, nemůžeme vyloučit některé chyby nebo nepřesnosti. Za to se předem omlouváme a je to další důvod, proč byste se měli obrátit na vašeho ošetřujícího lékaře.

Více informací

Plastická chirurgie

zobrazit vše

Ostatní

zobrazit vše

Zdravá výživa

Nemoci

zdroj:
Autor/zdroj fotografie: Copyright info:©Kaspars Grinvalds/Fotky&Foto

Štítky: pr, plastická chirurgie, liposukce, tuky

Diskuze k článku: 0 příspěvků

Pro přispívání do diskuse musíte být přihlášen/a.

Můžete si také přečíst

Které potraviny pomáhají proti celulitidě a proč?

 Celulitida je strašákem každé ženy, a bohužel většina žen se s ní také v průběhu života setká. Jak celulitida…

Jaké potraviny pomáhají při vysokém cholesterolu

Zvýšená hladina vysokého cholesterolu je velkým zdravotním problémem, protože vysoký cholesterol zvyšuje riziko cévních a…

Liposukce může pomoci ke krásnější postavě

 Odsátí tuku, odborně nazývané liposukce, je jedním ze zákroků estetické medicíny. Jeho prostřednictvím lze vylepšit…

Vše o tělesném tuku 1/2

Ideální procento je různé u mužů i ženZdravý člověk by měl mít správné zastoupení tělesného tuku v těle. V mladším…

Vše o tělesném tuku 2/2

 I málo tuku škodíProblémem u tuku je i opačná situace, kdy ho v lidském těle je příliš málo. V takovém případě…

Zkušenosti pacientů a diskuse: zvětšení rtů 1/2

 Přirozený vzhled. Zvětšení rtů vydrželo celkem dlouhoI přes prvotní obavy toho, jak bude výsledek vypadat a zda bude…

Zkušenosti pacientů a diskuse: zvětšení rtů 2/2

Zvětšení rtů - nenadchlo ani nezaujaloNevím, čím to může být, ale výsledek mě nějak výrazně nezaujal. Sice zvětšení rtů proběhlo,…

Zkušenosti pacientů a diskuse: zubní implantát 1/2

 Mám, vše v pořádku, ale ta cenaMě nezbylo nic jiného, než si zubní implantát dát. A to jednoduše proto, že mi…

 

RSS | Reklama | Podmínky | Kontakt NAHORU ↑

ZOBRAZIT MOBILNÍ VERZI ZOBRAZIT KLASICKY