Vše o masážích 1/2

Velikost textu: A A A

Vše o masážích 1/2

Ilustrační foto
  • autor: Redakce

Na co je masáž vhodná?

Primárně je masáž vhodná při jakýchkoliv zdravotních problémech, které mohou být spojené nejenom s fyzickými, ale i psychickými problémy. Mezi hlavní důvody, proč masáž vyzkoušet, rozhodně patří:

· Odstranění stresu
· Regenerace těla
· Eliminace fyzických bolestí těla

Základ masáže je správný dotyk

Každá masážní technika na světě je spojena s dotykem. Právě ten je hlavním základem každé masáže. Dotyky mohou být různé a mohou být v různých intenzitách, na různých místech. Zkušený masér by měl přesně vědět, jaké dotyky budou pro jeho pacienta vždy ty pravé a ty nejlepší.

Masáže existují v různých typech

Dnes existují různé typy masáží, které lze aktivně zkoušet a aktivně kombinovat. Některé mohou být spojeny jenom s uvolněním a odpočinkem, jiné mohou být zase spojeny například se snahou eliminovat bolest, nebo zajistit regeneraci svalstva.

Pravidelnost je důležitá

Chcete vědět vše o masážích? Potom je třeba vědět, že pravidelnost je základ. Pokud má být konkrétní masáž skutečně maximálně účinná a efektivní, je třeba na ni docházet nejenom během problémů, ale v delších časových horizontech i v následném období.

UPOZORNĚNÍ

Doporučení, rady a návody pro léčbu, léčebné kůry a jiné postupy a informace zveřejněné na stránkách LEKARweb.cz nenahrazují lékařské vyšetření a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto doporučení se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto postupy a informace byste měli konzultovat se svým ošetřujícím lékařem nebo dalšími odborníky z předmětného oboru. Přestože se snažíme uvádět co nejpřesnější informace, nemůžeme vyloučit některé chyby nebo nepřesnosti. Za to se předem omlouváme a je to další důvod, proč byste se měli obrátit na vašeho ošetřujícího lékaře.

Více informací

Ostatní

Zdravotnictví

zdroj:
Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

Štítky: masáž

Diskuze k článku: 0 příspěvků

Pro přispívání do diskuse musíte být přihlášen/a.

Můžete si také přečíst

Čokoládová masáž pomůže vašemu zdraví

 Cítíte se v poslední době unavení a nejste ve své kůži? Trpíte dokonce bolestmi zad? Je nejvyšší čas zpomalit své pracovní…

Představujeme oblíbené masérské (masážní) stoly 1. část

 Dvoudílný dřevěný masážní stůlJeden ze skutečně nejoblíbenějších masérských stolů na našem trhu. Je vyráběn z tvrdého…

Představujeme oblíbené masérské (masážní) stoly dokončení

 Dvojdílný hliníkový masážní stůlJednoduché provedení je tím, co charakterizuje tento konkrétní model lehátka. I proto…

Co nabízejí lymfatické drenáže a k čemu jsou dobré?

Masáže jsou v dnešní době velmi oblíbené. Mezi ně patří i lymfatické drenáže, které nabízejí zajímavý zdravotní a kosmetický…

Vše o masážích 2/2

Na kvalitě maséra záležíNení masáž, jako masáž. Správnou volbou jsou kvalitní maséři, kteří skutečně dokážou pomocí svých…

 

RSS | Reklama | Podmínky | Kontakt NAHORU ↑

ZOBRAZIT MOBILNÍ VERZI ZOBRAZIT KLASICKY