Jak a proč je důležité posílit imunitu u lidí ve věku 50+?

Velikost textu: A A A

Jak a proč je důležité posílit imunitu u lidí ve věku 50+?

Ilustrační foto
  • autor: Redakce

Oslavili jste už padesát, nebo máte v rodině někoho s tímto kulatým věkem? Toto věkové rozmezí je, a zároveň není mnoho let. Na to, užívat si naplno života, cestovat, pracovat a být ve své práci dobrý, je to věk jako každý jiný. Avšak vitalita poněkud klesá. A to je samozřejmě efekt, který příliš žádaný není. Vlastně vůbec. Čím je to způsobeno? Metabolismus člověka po padesátce se znatelně zpomalí a dost často tímto utrpí i imunita, která je oslabená.

Právě v tomto věku a u této cílové skupiny lidí je důležité chybějící vitamíny, minerály a další prvky organismu dodat. Třeba ve formě doplňků stravy. Tento způsob je nenáročný, pohodlný a navíc jím zvýšíte sobě, nebo Vašim milovaným kvalitu každodenního života. Uchráníte je zbytečných a často se opakujících nachlazení a oni zase pocítí obrovskou chuť vrhnout se do dalších let, které je zase možno strávit aktivně.

V bojích se slabou imunitou vypomůže rakytník

Přemýšlíte, jaký ale doplněk stravy zvolit? A slyšeli jste o rakytníku? Při posilování, nebo vůbec budování imunity, je to jeden ze zásadních pomocníků. Mezi uživateli se mu říká také "imunitní štít". Oblíbená forma je olej vyrobený šetrnou CO2 extrakcí z plodů rakytníku, díky které je získaný extrakt 100%, má vyváženou barvu a zachovává si aroma, zároveň neobsahuje žádný přidaný cukr ani barviva.

Pozitivní účinky rakytníkového oleje jsou zaznamenávány jak při už zmíněném budování imunity, kdy dochází k výraznému posílení imunity sliznic, a to jak vnějších – oči, nos, ústa, tak i vnitřních – trávicí trakt, atd. Díky vzácným omega -7 nenasyceným mastným kyselinám, které rakytník také obsahuje, ocení jeho vlastnosti také ti, kterým záleží i ve stáří na tom, jak vypadají. Tato nenasycená mastná kyselina pomáhá udržovat naše vlasy a pokožku zářící a hebkou. Říkáte si, že Vám život již vepsal do tváře spoustu vrásek a že zpátky jako ve třiceti stejně vypadat nebudete? To nejspíše ne, ale je důležité si uvědomit, že vrásky nejsou nepřítel. Jsou to stopy příběhů, které nám život vetkal do tváře a které nás nějakým způsobem ovlivnily. Jsou v podstatě taková kronika. Ale proč by kronikáři nemohli kromě zdraví i hezky vypadat? Ale hlavně se hezky cítit?

Rakytníkový olej + vitamin D – dostupný pro všechny

Pátráte tedy po konkrétním produktu, který byste sobě nebo blízkým pořídili? Zkuste výše zmíněný doplněk stravy vyvinutý českou společností Noventis. Je k dostání ve formě měkkých želatinových kapslí, které zaručují snadné a nenásilné užívání. Kromě toho český, certifikovaný výrobce Vám snáze objasní Vaše případné dotazy.

Padesátkou život nekončí! Při správné péči o sebe sama, která navíc s rakytníkovým olejem bude hračka, získáte spoustu chvil pro aktivní a spokojené vyžití. Každý den je potřeba maximálně užít, udělejte to bez omezení!

Placený reklamní článek

UPOZORNĚNÍ

Doporučení, rady a návody pro léčbu, léčebné kůry a jiné postupy a informace zveřejněné na stránkách LEKARweb.cz nenahrazují lékařské vyšetření a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto doporučení se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto postupy a informace byste měli konzultovat se svým ošetřujícím lékařem nebo dalšími odborníky z předmětného oboru. Přestože se snažíme uvádět co nejpřesnější informace, nemůžeme vyloučit některé chyby nebo nepřesnosti. Za to se předem omlouváme a je to další důvod, proč byste se měli obrátit na vašeho ošetřujícího lékaře.

zdroj:
Autor/zdroj fotografie: noventis.cz

Štítky: doplňky stravy, pr, přírodní medicína

Diskuze k článku: 0 příspěvků

Pro přispívání do diskuse musíte být přihlášen/a.

Můžete si také přečíst

Návod na tibetské česnekové kapky

 Přinášíme vám recept na výrobu česnekových kapek tak, jak byl nalezen v Tibetu v roce 1972. Jeho účinky jsou široké…

Jak si doma vyrobit konopnou mast?

 Výrobky z konopí, ať už nejrůznější kosmetické přípravky jako jsou krémy, masti, mýdla, šampóny, či další, jsou u nás…

Hlíva ústřičná pomáhá ve všech podobách

 Jedním z nejdostupnějších přírodních léků, které jsou k dispozici zcela běžně v obchodech, je hlíva…

Léčitel a astrolog Pavel Hanzal říká: alergie jsou na vzestupu a je to závažnější problém, než jsme si doposud mysleli

 Léčitel a astrolog Pavel Hanzal provozuje svoji praxi již více než 8 let. Za tu dobu prošlo jeho poradnou mnoho klientů.…

Rakytníkový olej udrží vaše sliznice zdravé

Základním kamenem našeho zdraví je dobrá imunita. Toto slovo pochází z latiny a v překladu znamená odolnost a nedotknutelnost.…

Nejlepší bylinky na hojení ran

Bylinky můžou podpořit hojení a léčbu drobných oděrek, menších zranění nebo popálenin. Samozřejmě, že vždy je nejrpve nutné…

Babské rady proti nachlazení

Nachlazení je opakovaným nepříjemným průvodcem každého člověka, zejména během podzimu a zimy. Vedle léků klasické medicíny…

Proč je dobré vynechat lepek z jídelníčku

 Nesnášenlivost lepku je veřejnosti známá hlavně tím, že někteří lidé musí na doporučení lékařů dodržovat bezlepkovou…

 

RSS | Reklama | Podmínky | Kontakt NAHORU ↑

ZOBRAZIT MOBILNÍ VERZI ZOBRAZIT KLASICKY